Liftkon vinç sistemleri olarak yılın her günü hizmet verilmektedir.
Çalışma yapılacak alanda ağaç, ev, duvar olması durumunda mutlaka uzman ekip gönderilmektedir.
Sektöre uygun olarak kiralanan vinçler ile kolay ve hızlı işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler: 1. Fabrika kurulumu ve üretim aşamasında yüksek tonajlı malzemelerin taşınması, kaldırma, indirme işlemlerinin yapılmasını sağlar. 2. İş yerlerinde montaj yapılması ya da sökülmesi gereken bölgelerde kullanılır. 3. İnşaat sektörlerinde tonlarca ağırlıkta malzemelerin gerekli yerlere taşınmasını sağlar. 4. Hassas ve ağır malzemelerin taşınması, kaldırılıp indirilmesi ya da istiflenmesinde vinç kullanılır. 5. Ağır iş makineleri ya da malzemelerin arızalanma ve teknik servislere götürülüp arıza, onarım, bakım işlemlerinin yapılmasında vinç kullanılır. Böylece makineler zarar görmeden hızlı bir şekilde onarılır. 6. Tekne, gemi yapımında malzemelerin taşınmasında vinçler aktif olarak kullanılır. Aynı zamanda bu tarz büyük ve geniş hacimli taşıma araçlarının nakliyesinde vinçler tercih edilir. Hassas bir şekilde araçlar zarar görmeden nakliye işlemleri vinçler sayesinde tamamlanır.
Günümüzde en çok kullanılan vinç türü sepetli vinçtir. Özellikle dış cephelerde kullanılan sepetli vinçler kullanım kolaylığı sağlar ve oldukça işlevseldir. Afet durumlarında can kurtarma işlemlerinde de sepetli vinçler kullanılmaktadır. Yangın, kedi kurtarma işlemleri için de sepetli vinçler işlevsel olmaktadır. Kaza riski en az vinç türüdür ve günlük hayatta zor koşullardan kurtarılma durumlarında tercih edilir. Aynı zamanda sepet vinçler temizlik, onarım, bakım, montaj, tamirat, gibi alanlarda aktif olarak kullanılır. Sepetli vinçlerin kiralama ücretleri diğer vinç modellerine göre oldukça uygundur.
1. Dış cephe onarım ve boyama işlemleri 2. Cam sökme, takma ve montaj yapımı 3. Cam temizliği ve silme işlemlerinde 4. Film setleri 5. Yüksek alanlarda bakım, onarım, montaj 6. Reklam çalışmalarında afiş, tabela, totemleri takma, sökme 7. Dekorasyon ve bina bakım, onarım 8. İnşaat sektöründe ve havalandırmaların bakım ya da temizliğinde 9. Yüksek alanlarda bulunan elektrik işlerinde 10. Tersane ve aktif üretim yapan fabrikalarda 11. Belediyeler, ışıklandırmaların montajı ve onarımı 12. 37 metre yüksekliğe kadar temizlik ve montaj 13. Fabrika içlerinde tadilat, sökme, montaj işlemlerinde kullanılır.
İş güvenliğinin önem kazanması ile birlikte denetimler önem kazanmıştır. Aynı zamanda iş makinelerinin belirli normlara göre üretilmesi ile iş güvenliği sağlanmış olur. Araç üstü platformlar ise iş güvenliğini sağlayan ve aynı zamanda aktif olarak sorunların çözülmesine yardımcı olan iş makinelerinden biridir. Özellikle yüksek katlı binalar, iş yerleri ya da fabrikalarda aktif olarak kullanılır. Cam temizliği, bina onarım, bakım, montaj ya da malzemelerin sökülmesinde güvenli olarak uzman personeli taşıyan platform vinçlerdir. İşlemi yapan uzman ekip kask takmalıdır. Platform vinci kontrol eden birey ise uzaktan kumanda ile aracın kontrolünü sağlar. İstenildiğinde sepet platform farklı bölgelere taşınarak hızlı ve etkili bir şekilde işlemlerin bitmesi sağlanır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.