Hakkımızda

Liftkon Vinç Hakkında

                Türkiye’de uzun yıllar vinç imalat, takım ve montaj konusunda lider olan Liftkon müşteri memnuniyetine dayalı ve son teknoloji vinçler üretmektedir. Liftkon vinç üreten mühendislik ve makine imalat fabrikasıdır ve her gün gelişen teknolojiye uygun olarak farklı çeşitlerde vinçler imalat ve montajını yapmaktadır.

                Vinç üretimi konusunda uluslararası belirli koşullara uyan, güvenli, sitemli ve kolay çalışabilir tarzda vinç üreten Liftkon markası herhangi bir sorunda çözüm odaklı yaklaşarak bireylerin problemlerini çözümler. Lifkon vinçlerin bakımı, onarımı ve imalatını yaparak iş güvenliğine katkı sağlar. Türkiye’de vinç imalat ve montaj alanında lider olan Liftkon markası etik değerlere önem verir ve mühendisleri gelişim yönünden destekleyerek daha iyi üretimlerin gerçekleştirmesini sağlar.

                Liftkon vinç imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştiren firmanın temel amacı ülke içinde ve uluslararası boyutta gelişmiş, kaliteli, fiyat performans açısından rekabet edilebilir düzeyde vinç üreten, müşteri memnuniyetini önemseyen, mühendislerin gelişim ve üretimini destekleyen politikamızı devam ettirecek ve sürekli geliştirecek sanayi kuruluşu haline gelmektir.

Liftkon Vinç Kalite Politikası

  • Tüm imalatları uluslararası geçerlilik kurallarına uygun olarak gerçekleşmektedir.
  • Kaliteli, en gelişmiş teknolojilerin entegre edildiği vinç çeşitleri üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyetine ve beklentilerine uygun olarak imalat yapılır.
  • Müşterilere hızlı, güvenli, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunulmaktadır.
  • Çevre, doğal yaşam koşullarına saygılı ve korumacı bir şekilde vinç üretimi gerçekleştirilmektedir.
  • Vinç imalatında güvenlik ve sağlık koşullarına uygunluk ön planda tutulmaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.